logo

Efektywna obsługa klienta, oszczędzająca Twój czas i pieniądze, poprzez zapewnienie dostaw Twoich palet wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Koncepcja ECR

(Efficient Consumer Response – Wydajna Reakcja na Potrzeby Konsumenta)

Firma Handlowo- Produkcyjno- Transportowa Marian Gerka jako licencjonowany producent palet EUR Epal wprowadza nowoczesną koncepcję ECR, która odbiega od dotychczasowych stereotypów i barier mentalnych, utrudniających wzajemną współpracę.

Przedsiębiorstwo, odbiorcom swoich palet, jest w stanie zapewnić terminowe dostawy opakowań z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę – czyli wtedy, gdy pojawi się faktyczna potrzeba.

W skrócie koncepcja nasza stanowi strategiczne narzędzie w budowaniu nowoczesnych technik usprawniających zarządzanie łańcuchem dostaw, który stanowi fundament szybszej, lepszej i bardziej efektywnej obsługi klienta oraz zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przyczynia się to do optymalizacji kosztów, co bezpośrednio wynika z efektywniejszego wykorzystania przestrzeni magazynowych, które zamiast nieproduktywnego obszaru do składowania palet, mogą być wykorzystane w innych obszarach działalności firmy.

Dzięki koncepcji ECR Firma Handlowo- Produkcyjno- Transportowa Marian Gerka, jest blisko swoich klientów, a strategiczne zapasy magazynowe zlokalizowane są w PL: 87-300 Brodnica.

1. Eliminacja kosztów

Eliminacja kosztów magazynowych, które nie dodają wartości

2. Najwyższa jakość

Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta

3. Maksymalizacja efektów

Maksymalizacja efektów działalności i eliminacja barier w całym łańcuchu dostaw

Korzyści ekonomiczne wynikające z koncepcji ECR

Przewiń do góry